Potreby našich klientov sa rozvíjajú dlhodobo nad rámec klasického plánovania a nákupu médií. Prioritou našej práce je teda vždy snaha o vzájomné pochopenie a budovanie dôvery s našimi klientmi. Následne ponúkame komplexné odpovede na otázky, ktoré Vás zaujímajú najviac:

 

Potrebujete zastrešiť Vaše komunikačné aktivity?

Vaše marketingové oddelenie zrejme nikdy nenahradíme. Avšak vďaka nášmu širokému portfóliu služieb zabezpečíme, aby Vaše komunikačné rozpočty boli investované správne a vždy s pozitívnym ROI – od dátovej analytiky cez implementáciu až po pokročilý reporting.

Hľadáte najefektívnejšiu komunikáciu?

Komunikácia cez platené médiá bude vždy najzásahovejšia, nemusí byť ale najefektívnejšia. V rámci komunikačnej stratégie Vám preto dodáme nielen optimálny mediálny plán, ale aj odporúčania pre prácu s vlastnými čí získanými touchpointami.

Chcete sa zorientovať vo fragmentovanom online?

Sociálne siete, influenceri, search, programatický nákup, AI, content marketing, performance… Online vývoj neustále napreduje. Poradíme Vám, ktorá cesta je pre Vás najzmysluplnejšia a zabezpečíme jej kompletnú implementáciu.

 

Je pre Vás cena médií a ich efektívny nákup najdôležitejším kritériom?

Nie každý klient potrebuje strategický prístup k plánovaniu médií. Ak viete, ktoré kanály či médiá Vám najlepšie performujú, u nás máte istotu najvýhodnejších podmienok a 100% transparentnosti.

 

Chcete spraviť z Vašich dát zmysluplné výstupy pre rozhodovanie?

V dobe, kedy je otázka dát, najmä osobných údajov, mimoriadne citlivá, pozorne počúvame ich signály a hľadáme súvislosti medzi nimi. Často prichádzame so závermi, ktoré zásadne menia pohľad klientov na ich cieľové skupiny či marketingové stratégie.

 

Potrebujete cenový alebo strategický audit vašich súčasných mediálnych aktivít?

Ak sa nachádzate v bode, kedy premýšľate, či je Vaša komunikácia nastavená správne, ktoré komunikačné kanály podporiť či naopak utlmiť, alebo premýšľate, či sú Vaše marketingové výdavky adekvátne predajom či cieľom, vypracujeme pre Vás detailný audit spolu s akčnými krokmi.

Zistite viac

Vitajte na stránke Zenith Media

x