Spoznajte našich lídrov

Dusan_Viszt_detail

Dušan Viszt

CEO

Dušan pôsobí celú svoju profesionálnu kariéru v marketingovej a mediálnej brandži. Ako šéf marketingu pôsobil v Heinekene, Slovenskej sporiteľni, či Prima banke. Pracoval aj pre Orange.  Jeho poslednou zastávkou bola pozícia vo Viedni, kde pôsobil ako Regionálny riaditeľ marketingu pre Sberbank Europe. Do Zenithu prišiel po 15 rokoch na strane klienta a svoje obrovské skúsenosti pretavuje do každodennej agentúrnej praxe od júla 2018.

e-mail: dusan.viszt@zenithmedia.sk

Alexandra Palková

Financial Director

Napriek svojmu mladistvému vzhľadu, Alexandra má viac ako 20 rokov skúseností vo finančnej oblasti. Do mediálnej brandže síce prestúpila len nedávno, Zenith ale obohatila o mnohé nové poznatky či nápady. Mimo iné do agentúry priniesla aj svieži pohľad na interné procesy, ich zjednodušovanie či zefektívnenie.

e-mail: alexandra.palkova@zenithmedia.sk

Alexandra_Palkova_detail
Natalia_Vlk_detail

Natália Vlk

Sales Director

Natália je príkladom, ako v Zenithe systematicky pracujeme s mladými talentami. Do agentúry vstúpila ešte v roku 2012 na pozícii digitálneho konzultanta, za krátku dobu ale ukázala, že vďaka svojej precíznosti, prezentačným a vyjednávacím schopnostiam má našliapnuté na raketový kariérny rast. Dnes je rešpektovanou obchodnou riaditeľkou a aj vďaka jej zanietenej práci je Zenith spoľahlivým partnerom pre klientov, ale aj médiá.

e-mail: natalia.vlk@zenithmedia.sk

Patrik Sabo

Digital Director

Paťo je v agentúrnej brandži už vyše 8 rokov, počas ktorých získal bohaté skúsenosti s digitálnymi kampaňami klientov tých najzvučnejších mien na lokálnej, aj globálnej úrovni. Už v mladom veku sa vypracoval na vedúcu pozíciu a od mája 2021 sa stal súčasťou nášho Zenithu ako šéf digitálneho oddelenia. Paťo je veľmi aktívnym členom v IAB Slovakia a je taktiež jeden z hlavných trénerov vo vzdelávacom programe DIMAQ. A keď nepracuje, doslova každú voľnú chvíľu venuje športu – od cestnej a horskej cyklistiky, beh, až po kolektívne športy či skialpinizmus. V minulosti dokonca absolvoval aj triatlonové preteky Oravaman, či Slovakman.

e-mail: patrik.sabo@zenithmedia.sk

1576674304632
Rastislav_Dzilsky_telo_1

Rastislav Dzilský

Head of Buying

Rasťo je najväčšia procesná kapacita, akú v agentúre máme a je tak tým najsprávnejším človekom na pozícii šéfa oddelenia nákupu. Tieto zručnosti si vycibril najmä počas svojho 5 ročného pôsobenia v spoločnosti Median SK. V ZenithMedia pôsobí od roku 2011 a vďačíme mu za štruktúru mnohých dátových výstupov či 100% chod televízneho oddelenia – od strategického plánovania klientskych TV rozpočtov, cez booking až po detailné reportovanie kampaní.

e-mail: rastislav.dzilsky@zenithmedia.sk

Lenka Jesenáková

Business Development & Innovation Lead

Lenka je súčasťou Zenithu od roku 2013, avšak s prácou v marketingovej oblasti začala už počas štúdia na vysokej škole o 5 rokov skôr. Je našim hnacím motorom pre aplikovanie inovácií a nových poznatkov, tvorcom Zenith vizuálnej identity a klienti oceňujú jej vynikajúce prezentačné schopnosti a prehľad v mediálnom a komunikačnom dianí. Jej hlavnou náplňou je ale práca s potenciálnymi klientami či rozvoj spolupráce s tými aktuálnymi.

e-mail: lenka.jesenakova@zenithmedia.sk

Lenka_Jesenakova_detail
Marek_Benco_detail

Marek Benco

Strategy Director

Marek síce vo veľkom pracuje s číslami, avšak ani po viac ako 10 rokoch v tejto oblasti nestratil nič zo svojho odhodlania prinášať klientom viac ako len megabyty surových dát. Práve naopak – nové výzvy ako sú umelá inteligencia či machine learning úspešne aplikuje do svojej práce. Sme hrdí na to, že vďaka jeho vynikajúcim analytickým schopnostiam a odhodlaniu, klientom predstavujeme pokročilé nástroje a aplikácie, relevantné pre náš trh.

e-mail: marek.benco@zenithmedia.sk

Daniela Gáborová

Client Consultant Head

Daniela je skúsený tím líder s viac ako 9 ročnými skúsenosťami z brandže. Prácou pre klientov ako Tesco Stores, VW, Audi, Samsung, Avon či mBank získala počas svojej kariéry prehľad z rôznych odvetví, ktorý v Zenithe využíva pre značky Nestlé, Coty či SSE. Dokonca si skúsila prácu aj na strane klienta Slovak Telekom, kde na pozícií Media Manager viedla ročný medzinárodný tender pre mediálnu agentúru. Rada sa vzdeláva najmä v oblasti digitálu a pre klientov sa vždy snaží navrhovať inovatívne riešenia, ktoré klasické kampane posúvajú na inú úroveň.

e-mail: daniela.gaborova@zenithmedia.sk

Daniela_Gaborova_detail
Monika_Ruzickova_detail_2

Monika Ružičková

Client Consultant Head

Monika je celý svoj profesný život spojená s mediálkou. Hneď po skončení vysokej školy začala pracovať pre značky Coca-Cola, Honda, Samsung, H&M, AVON. Od roku 2012 viedla klientské tímy a rozvíjala ľudí aj svoje manažérske zručnosti. Ku nám do Zenithu prišla na jeseň 2019 ako Senior Consultant pre Nestlé, o rok neskôr sa už posunula z FMCG do finančného a e-commerce sektora a vedie tím ľudí pre značky Tatra banka, Raiffeisen banka a Dedoles. Ako hovorí, chce vo svojej práci prinášať klientom efektívne a kreatívne riešenia. A verí, že klienti oceňujú jej komplexnosť a spoľahlivosť.

e-mail: monika.ruzickova@zenithmedia.sk

Tomáš Kosec

Head of International & Business Development

Tomáš sa pohybuje vo svete marketingu a agentúr viac ako 14 rokov. Za ten čas mal možnosť spolupracovať na množstve zaujímavých projektov a kampaní lokálnych aj globálnych značiek.
Baví ho spoznávať nové prístupy a najradšej diskutuje na tému data-driven marketingu.
Do nášho tímu sa pridal na začiatku roka 2021 a s jeho príchodom sa agentúra pohla aj doteraz nepoznaným smerom – Tomáš vedie novú divíziu medzinárodných klientov a má na starosti aj nové mediálne tendre.

e-mail: tomas.kosec@zenithmedia.sk

Tomas_Kosec_2
Martin_Babjak_telo_1

Martin Babjak

Client Consultant Head

Martin pracuje v mediálnej brandži už vyše 12 rokov, z toho 10 rokov úspešne pre značku s názorom, O2. Okrem telco segmentu má skúsenosti aj s prácou pre pharma, automobilových a finančných klientov. Klienti oceňujú jeho svedomitosť a kreatívne mediálne riešenia, ktorými neustále obohacuje ich mediálne plány. Nás teší fakt, že Martin je stabilnou súčasťou agentúry už od roku 2011 a vďaka svojej profesionalite a odbornosti jej medzi klientami robí iba dobré meno.

e-mail: martin.babjak@zenithmedia.sk

Juraj Schwarz

Client Consultant Head

Juraj je profesionál s bohatými skúsenosťami v mediálnej a reklamnej sfére. Počas svojej kariéry pracoval pre značky ako napr. T-Mobile, Slovak Telekom, Ikea, Zentiva či Sanofi. Od nástupu do ZenithMedia v roku 2013 prešiel viacerými pozíciami a v súčasnosti vedie tím špecialistov, ktorých úlohou je príprava mediálnych stratégii pre značky liečiv pod hlavičkou GSK. Juraj má rád výzvy a komplexné zadania, ktoré, ako sme si už za tie roky zvykli, vždy rieši s rozvahou a ľahkosťou.

e-mail: juraj.schwarz@zenithmedia.sk

Juraj_Schwarz_telo_2

Vitajte na stránke Zenith Media

x