Spoznajte našich lídrov

Dusan_Viszt_detail

Dušan Viszt

CEO

Dušan pôsobí celú svoju profesionálnu kariéru v marketingovej a mediálnej brandži. Pred rokom 2018, keď nastúpil do Zenithu, pôsobil ako šéf marketingu v Heinekene, Slovenskej sporiteľni, Prima banke či Sberbank centrále vo Viedni. V mene klientov nám v Zenithe neustále kladie otázky a občas nás pustí aj ku slovu.

e-mail: dusan.viszt@zenithmedia.sk

Alexandra Palková

Financial Director

Saška, má viac ako 25 rokov skúseností vo finančnej oblasti. Zenith obohatila o mnohé nové poznatky či prístupy z riadenia financií z globálnych korporácií a priniesla aj svieži pohľad na interné procesy, ich zjednodušovanie či neustále zefektívňovanie.

e-mail: alexandra.palkova@zenithmedia.sk

Alexandra_Palkova_detail
Natalia_Vlk_detail

Natália Vlk

Sales Director

Natália je u nás v Zenite ako aj v nákupnou dome Vivaki rešpektovanou obchodnou riaditeľkou, a to najmä vďaka precíznej práci s číslami, prezentačným a vyjednávacím schopnostiam. Obľubu a rešpekt si získala nielen u našich mediálnych partnerov a klientov, ale aj medzi kolegami, ktorí obdivujú jej pracovné zanietenie a veselú povahu.

e-mail: natalia.vlk@zenithmedia.sk

Patrik Sabo

Digital Director

Paťo získal bohaté skúsenosti s digitálnymi kampaňami klientov tých najzvučnejších mien na lokálnej, aj globálnej úrovni. Popri svojej náročnej dennej agende šéfa digitálneho oddelenia je taktiež členom správnej rady v IAB Slovakia a trénerom vzdelávacieho programu DIMAQ.

e-mail: patrik.sabo@zenithmedia.sk

1576674304632
Lenka_Tomalova_detail

Lenka Tomalová

Head of TV

Lenka má rada čísla a dáta, a tak aj jej doterajšia kariéra v mediálnom odvetví bola úzko spätá s analytikou, plánovaním a nákupom mediálneho priestoru. Televízne oddelenie, kde získala skúsenosti s mnohými odvetviami ako telco, pharma, banko či FMCG, je jej z pohľadu exaktných dát najbližšie.

e-mail: lenka.tomalova@zenithmedia.sk

Marek Benco

Strategy Director

Marek ani po mnohých rokoch v dátovej oblasti nestratil nič zo svojho odhodlania prinášať klientom viac ako len megabyty surových dát. Vďaka jeho vynikajúcim analytickým schopnostiam a skúsenostiam predstavujeme klientom pokročilé nástroje a aplikácie, relevantné pre náš trh. Marek rovnako tak obľubuje tendrové zadania a nastavovania nových prístupov v cross-mediálnych stratégiách.

e-mail: marek.benco@zenithmedia.sk

Marek_Benco_detail
Lenka_Jesenakova_detail

Lenka Jesenáková

Business Development & Innovation Lead

Lenka zodpovedá za tímy pracujúce pre viacerých lokálnych a medzinárodných klientov a zastrešuje aj mediálne trendy & inovácie – lokálne, či sieťové z Publicis Groupe. A rovnako tak sa aktívne zapája do prác na tendrových zadaniach.

e-mail: lenka.jesenakova@zenithmedia.sk

Tomáš Kosec

Head of International & Business Development

Tomáš spolupracoval na množstve zaujímavých projektov a kampaní lokálnych aj globálnych značiek a baví ho neustále sa vzdelávať a posúvať sa vpred. Vpred posunul aj našu agentúru, keď sa postavil na čelo divízie medzinárodných klientov. Taktiež zastrešuje práce na mediálnych tendroch.

e-mail: tomas.kosec@zenithmedia.sk

Tomas_Kosec_2
Martin_Babjak_telo_1

Martin Babjak

Client Consultant Head

Martinove pôsobenie v Zenithe je od začiatku späté s klientom O2. Okrem telco segmentu má bohaté skúsenosti aj s prácou pre pharma, automobilových a finančných klientov. Je šéfom tímu, kde klienti oceňujú najmä precíznosť, svedomitosť a kreatívne mediálne riešenia, ktorými neustále obohacujú ich mediálne plány.

e-mail: martin.babjak@zenithmedia.sk

Monika Ružičková

Client Consultant Head

Moniku skvelo vystihujú dve slová – komplexnosť a spoľahlivosť. Vždy túžila prinášať klientom efektívne a kreatívne mediálne riešenia – robila tak v minulosti pre značky Coca-Cola, Honda, Samsung, H&M či Nestlé. V súčasnosti v Zenithe vedie tím ľudí pre značky Tatra banka a Raiffeisen banka.

e-mail: monika.ruzickova@zenithmedia.sk

Monika_Ruzickova_detail_2
Zuzana Wolfova

Zuzana Wolfová

Client Consultant Head

Berlin Chemie, Okay, Emco, Podravka, Red Bull, Citroen, Krka, – to je len pár klientov, ktorým vždy usmiata Zuzka v minulosti zabezpečovala mediálny servis. Aktuálne stojí na čele klientskeho tímu pre značky Nestlé, GSK/Haleon a Kooperativa, a to všetko zvláda vďaka svojim skvelým organizačným schopnostiam a bohatým skúsenostiam.

e-mail: zuzana.wolfova@zenithmedia.sk

Juraj Schwarz

Client Consultant Head

Juraj je profesionál s bohatými skúsenosťami v mediálnej a reklamnej sfére, má rád výzvy a komplexné zadania. Počas svojej kariéry pomáhal lokálnym aj globálnym značkám ako napr. T-Mobile, Slovak Telekom, Tchibo, Ikea, GSK, Zentiva, Notino, Tatra Banka či Raiffeisen banka.

e-mail: juraj.schwarz@zenithmedia.sk

Juraj_Schwarz_telo_2

Vitajte na stránke Zenith Media

x