Množstvo mediálnych a marketingových dát rastie exponenciálne každý rok a preto aj systémy na ich spracovanie sa musia vyvíjať. Business Inteligence je jedno z riešení, aby naši klienti nemali iba gigabyty odmeraných čísiel, ale aj hodnotné informácie a insighty pre rozhodovanie.

DIGITAL INTELLIGENCE

Priemerná spoločnosť využíva 5 až 10 rôznych reklamných a meracích systémov pre fungovanie svojej online kampane (GA, ADW, Gemius, Facebook, rôzne RTB systémy…).

Spojiť dáta z týchto systémov, napárovať ich a komplexne vyhodnotiť je náročná úloha aj pre špecialistu. Pre brand managera, marketingového riaditeľa alebo produktového špecialistu je to už úloha skoro nemožná. Nemôžme a nechceme žiadať týchto ľudí, aby sa naučili ovládať všetky tieto systémy. Na druhej strane im chceme dať každý deň aktuálne dáta, ktoré potrebujú k svojej práci. Preto Digital Intellingence – rýchle, jednoduché, all-in-one riešenie.
Pre viac informácií kontaktujte:
Marek Benco, Strategy Director na marek.benco@zenithmedia.sk

COMPETITIVE INTELLIGENCE

Zvykli sme si, že naši klienti sú naroční. Chcú vidieť, ako a kde komunikuje ich konkurencia.

Chcú mať možnosť sledovať tieto čísla do najmenších detailov a častokrát tým získajú nemalú konkurenčnú výhodu. Competitive Intellingence nahrádza tisíce grafov v exceli alebo prezentácii. Za pár sekúnd tu nájdete číslo, ktoré potrebujete, spracované v interaktívnom grafickom dashboarde.
Pre viac informácií kontaktujte:
Marek Benco, Strategy Director na marek.benco@zenithmedia.sk

Vitajte na stránke Zenith Media

x