Dušan Viszt pôsobí celú svoju profesionálnu kariéru v marketingovej a mediálnej brandži. Začínal na strane agentúry ako Client Service Director v agentúrach Lowe/GGK a  MARK BBDO, od roku 2001 pôsobil 3 roky v Rádiu TWIST ako Šéf marketingu a priameho predaja. V rokoch 2004 až 2006  pracoval ako Strategický marketingový konzultant pre Orange Slovensko v agentúre Mayer/Mc Cann, odkiaľ v roku 2006 odišiel do Heinekenu na pozíciu Marketingový riaditeľ a po roku sa stal členom predstavenstva zodpovedným za marketing, stratégiu portfólia produktov, inovácie a korporátnu komunikáciu.

V roku 2010 prestúpil do finančného sektora ako Riaditeľ marketingu najväčšej banky na Slovensku. V Slovenskej sporiteľni mal na starosti oddelenia marketingu, analýz trhu a starostlivosti o klienta. Stál aj pri zrode Prima banky – ako šéf marketingu a PR pripravoval štart banky, koncepciu značky, marketingovej komunikácie, dizajn pobočiek, digitálnych kanálov i následný rebranding.

Poslednou zastávkou bola pozícia vo Viedni, kde pôsobil od septembra 2013 štyri roky  v Sberbank Europe AG  ako Regionálny riaditeľ značky, marketingu a stratégie digitálnych kanálov pre osem krajín Európy.

Zmena na pozícii výkonného riaditeľa je zavŕšením personálnych zmien v top managemente agentúry Zenith. V druhej polovici roka 2017 agentúre pribudli ženské posily na kľúčových pozíciách – Natália Vlk sa po materskej dovolenke vrátila na pozíciu Obchodnej riaditeľky a team Zenith posilnila aj Alexandra Palková ako Finančná riaditeľka.

Dušan Viszt nahradí Alexandra Máťúša, ktorý odišiel z pozície Výkonného riaditeľa agentúry v marci 2018. Naďalej však zostáva spoločníkom agentúry.

Pre dodatočné informácie prosím kontaktujte:

Mgr. Lenka Jesenáková

Business Development & Innovation Lead

Tel: +421 908 272 422

E-mail: Lenka.Jesenakova@zenithmedia.sk

Naše ďalšie články