Na tomto mieste väčšinou prezentujeme novinky z prostredia marketingu, či sveta digitálu. Teraz ale prinášame trošku osobnejšie posolstvo. Skrátka – chceme sa Vám pochváliť 😊

Možno ste videli naše posty na sociálnych sieťach o tom, ako máme v kanceláriách k dispozícií elektrické kolobežky na ekologický presun ku klientom či na obedy. Informovali sme Vás aj o ovocných stredách, v snahe zabezpečiť pravidelnú dávku vitamínov pre náš skvelý tím. Stredy v lete sú navyše obohatené aj o beach volejbal. V rámci psychohygieny zas vybraní kolegovia absolvovali stretnutie s odborným koučom. Zdravie a spokojnosť ľudí je pre Zenith skutočne na prvom mieste.

Keď k nám v roku 2018 nastúpil kolega Ľuboš, ohúril nás nielen svojimi vedomosťami a praxou v oblasti influencer marketingu, ale aj svojím zanietením pre šport. Odvtedy je pre nás influencer guru, a najnovšie aj odborný garant a motivačný tréner pre Zenith bežcov 😊. Veru tak – Zenith beží.

Už tu totiž nie sme samostatne bežiace jednotky, ale regulárny bežecký Zenith tím. A berieme to smrteľne vážne!

Prvým našim bežeckým projektom v tričkách s logom Zenith bol júnový MoonRun. Z Líščieho údolia sme zabehli 6km až na Bratislavský hrad. Pre niektorých malina, pre iných maximálne vypätie síl – ale pocit s medailou na krku neskutočný! Vďaka Gabika, Naty, Lenka, Majka, Ľuboš, Juraj, Dalibor a Lukáš!

Po individuálnej letnej príprave sme 1.9. v komornej zostave reprezentovali Zenith aj na RunFest Petržalka, dokonca v absolútnej premiére Plogging na Slovensku! Ak neviete o čom je reč, vedzte že Lenka bežala 5km (vlastne 6km, lebo ako Ružinovčanka v Petržalke zablúdila) s rukavicou a vrecom na odpadky. Spolu s ostatnými účastníkmi behu vyčistila okolie trasy o množstvo plastových fliaš, obalov, káblov či dokonca aj koberčekov do auta. Krásna myšlienka, ktorú o rok istotne podporíme s väčším zastúpením!

Nuž a najväčšia výzva je pred nami už túto sobotu! V celkovom počte 8 ľudí nastúpime na štartovaciu čiaru bratislavského NightRun. Ľuboš a Naty ako naše najväčšie želiezka v ohni idú pokoriť 10km, Katka, Lenka, Majka, Bea, Diana a Veronika si budú podávať štafetové kolíky po 5km. Počasie vyzerá byť ideálne, naša motivácia a nadšenie sú obrovské.

Či ste už náš klient, fanúšik, priateľ – veríme, že zdieľate našu radosť z takejto krásnej tímovej aktivity a držíte nám palce. A možno sme Vás aj trochu namotivovali! Beh je totiž skvelá vec, o to lepšia, ak cítite podporu svojej rodiny, okolia či dokonca zamestnávateľa.

Neostáva nám dodať nič iné len: kiežby bolo viac takýchto Ľubošov, ktorí Vás stiahnu svojim nadšením pre skvelú vec 😊

Naše ďalšie články